ozonowanie, ozonowanie Płock, ozonowanie Żuromin, ozonowanie pomieszczeń, usuwanie przykrych zapachów, ozonowanie Sierpc, ozonowanie Kutno, ozonowanie Mława, Słupno, Rypin, Działdowo, Gostynin, maszyny do ozonowania, Sterylis, ozonowanie samochodów, profesjonalne, dezynfekcja, sterylizacja, plock, sklepy, hale, kurniki, szkoły, urzędy, covid, koronawirus, uwaga! Koronavirus tvn, ozonowanie klimatyzacji, pluskwy, karaluchy, prusaki, insekty, mole,

Najczęściej zadawane pytania

 

 

Czy ozonowanie zabija insekty takie jak:

prusaki, karaluchy, pluskwy, mole czy rybiki?

 

Tak, ozonowanie jest najskuteczniejszą metodą w walce z insektami, ponieważ ozon jest gazem a gaz wejdzie nawet do najgłębszych zakamarków w przeciwieństwie do tradycyjnych metod opryskowych.

 

Czy ozonowanie jest skuteczne?

Ozonowanie jest 50 razy skuteczniejszą formą sterylizacji i dezynfekcji niż chlor.
Jednocześnie ma około 3000 razy szybsze działanie.

 

 

Czy ozonowanie jest bezpieczne?Tak, ponieważ ozon rozkłada się do postaci czystego tlenu.
Ozonowanie ma również zastosowanie w sterylizacji żywności. Można bez problemu zastosować go np. w sklepie spożywczym. W czasie procesu ozonowania nie mogą wewnątrz pomieszczeń przebywać ludzie, zwierzęta ani rośliny.

 

 

Czy ozonowanie zabije Koronawirusa (COVID-19)?

Tak. Urządzenia STERYLIS dezaktywują koronawirusa w ułamku sekundy – już po jednym przejściu przez komorę dezynfekcyjną urządzenia.

 

Jakiego sprzętu Państwo używają?

Używamy tylko profesjonalnych urządzeń marki STERYLIS. Nie są to ozonatory chińskiej produkcji i wielkości połowy odkurzacza, jak używa znaczna część firm zajmujących się ozonowaniem, które zamiast ozonu wytwarzają tylko jego zapach. Urządzenia STERYLIS, które my posiadamy przeprowadzają cały proces dezynfekcji, poczynając od ozonowania, poprzez sterylizację promieniami UV-C, która kończy się ostatecznym rozbiciem cząsteczek ozonu do postaci czystego tlenu. Jest to profesjonalny sprzęt polskiej produkcji z wszelkimi certyfikatami bezpieczeństwa i jakości.

 

 

Jaki jest koszt ozonowania?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Koszt sterylizacji zależny jest od wielkości pomieszczeń  oraz ich specyfikacji.                  Można też zajrzeć do zakładki "CENNIK" po więcej informacji. 

 

Czy jest zasadne zrobić ozonowanie w domu lub mieszkaniu?

Jak najbardziej tak. Ozonowanie jest w stanie pomóc osobom uczulonym na pleśnie, grzyby i roztocza. Ozon oczyszcza powietrze, utleniając wszelkie zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, wchodząc z nimi w reakcję - utleniając je. Powoduje to neutralizację różnego rodzaju drobnoustrojów, wirusów, roztoczy i innych patogenów chorobotwórczych. Ozon usuwa przykre zapachy np. po nikotynie, czy zwierzętach domowych sprawiając, że alergicy czują się lepiej. Ozonowane pomieszczenia pachną nowością. Ozonowanie bez przeszkód można wykonać w prawie każdym pomieszczeniu, dzięki czemu po skończonym procesie ozonowania i sterylizacji można szybko cieszyć się bezpiecznym wnętrzem. Domownicy mogą korzystać z pomieszczeń bez strachu, że natkną się na silnie żrące/czyszczące związki chemiczne. W jakich godzinach przeprowadzane jest ozonowanie?

Jesteśmy dostępni dla Państwa 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Ozonowanie przeprowadzamy w ustalonym i dogodnym dla Państwa terminie, który uzgadniamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 

Czy realizują Państwo usługi poza granicami Płocka?

Oczywiście! Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce. Na terenie Płocka i w promieniu 20 kilometrów nie doliczamy kosztów dojazdu. Zazwyczaj wykonujemy usługi w promieniu do 80 kilometrów, a wyjazd w dalsze rejony to już tylko kwestia indywidualnych ustaleń z Klientem. 

 

Jak przygotować pomieszczenie do procesu ozonowania?

Szczegółowe informacje odnośnie przygotowania pomieszczenia chetnie przekażemy telefonicznie. Przede wszystkim trzeba zabrać z pomieszczenia zwierzęta (poza rybkami), rośliny, zakleić taśmą wentylacje, pozamykać okna, pozbyć się ewentualnego piecyka gazowego. 

Oddział w Żurominie otwarty!!!

ul. Szpitalna 65 lok. 20 

09-300 Żuromin

 

Chcesz uzyskać więcej informacji

dzwoń:

 

            tel. 608 511 001

Odział Żuromin

 

ZAPRASZAMY!!!

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.